KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502053

nr 1450 2053

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Slussen med Katarinahissen. Olja på pannå, 60x36, yttermått inklusive ram: 73x48 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:41:44

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm